Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
488857
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Abstrakt komposition, signerad och daterad SAAH 1960, olja på duk, ca 96x105 cm,
Läs mer