Anita Fröding oljemålning
2017-10-02
488830
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Kom hem min vacka visa", Ur Toner och tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x101 cm, oramad