Georg Pauli
2017-10-02
488818
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): Portätt, signerad G. Pauli, akvarell på papper, ca 12,5x11 cm