Ljuskrona 1900-tal
2017-10-01
488816
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, stomme i mässing, 3 st ljuskällor, bronserad, dekor med gjutna prismor, höjd ca 73 cm
Bruksslitage