Granatsmycken 6 dlr
2017-10-07
488795
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARMRING, BROSCHER, 2 st, RINGAR, 2 st, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver med rosenslipade almandingranater, 1900-talets första hälft, ringstorlek ca 18 resp. 18,5 mm