Golvlampa Svenskt Tenn textil
2017-09-30
488570
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, metallfot med smal pelare samt skärm klädd i textil Zebra från Firma Svenskt Tenn, höjd ca 150 cm
Visst slitage