Postament marmorimiterade
2017-09-30
488557
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
POSTAMENT, 2 st, samtida, marmorimitation på träfiberplatta, höjd 80-102, 40 x 40 respektive 34,5 x 34,5 cm
Slitage, skador