Corneille litografi
2017-09-30
488548
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, färglitografi, signerade och daterad 2002, 73/75, ca 33x41 cm