Corneille litografi
2017-09-30
488547
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, färglitografi, signerade och daterad 2002, 77/75, ca 33x41 cm