Anders Palmér litografi
2017-09-30
488492
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Stadsmotiv, signerad Palmér 50/99, färglitografi, ca 95x77 cm