Oidentifierad konstnär
2017-09-30
488412
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sydeuropa, 1800-tal): Madonna med barn, olja på mässingsplåt, ca 28x22 cm