Bordslampa art deco
2017-09-30
488387
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, art deco, 1920/30-tal, brons, skärm i textil, höjd ca 28, längd 34 cm
Smärre slitage