Marinmålning
2017-09-30
488353
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LORENTZ (1900-tal): Segelregatta, signerad och daterad Lorentz 55, olja på duk, ca 46x55 cm