Nils Nilsson Skum
2017-10-01
488340
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar på fjället, signerad och daterad NN Skum 10/3 1938, blandteknik, ca 33x47 cm
Med dedikation, smärre fuktfläckar i marginalen