Kustlandskap oljemålningar
2017-09-29
488279
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): (2) Kustlandskap, signerad JAH Busch, olja på pannå, vardera ca 23x30 cm
Krackeleringar