Barskåp 1950-tal
2017-09-29
488271
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BARSKÅP, 1950-tal, körsbär samt intarsia i olika träslag, höjd ca 120, 84x34 cm
Slitage, något anlöpt spegel