Lennart Jirlow färglitografi
2017-09-29
488264
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Blombukettent", signerad L Jirlow, 15/380, färglitografi, ca 63x38 cm