Joan Miro färglitografi
2017-09-29
488263
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Joan Miro, komposition, 1950, signerad i plåten, ca 58x42 cm