Uno Vallman oljemålning
2017-09-29
488255
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1962?, olja på duk, ca 50x61 cm