Lennart Jirlow färglitografi
2017-09-29
488244
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Konsthandlaren, signerad L Jirlow, numrering under passe-par-tout, färglitografi, ca 45x55 cm