Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-10-03
488243
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Konstnären, signerad och daterad 1975, olja på pannå, ca 74x104 cm