Lennart Jirlow färglitografi
2017-09-29
488242
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Friluftsmålaren/Le Peintre", signerad L Jirlow, 15/380, färglitografi, ca 45,5x55 cm