Roland Svensson färglitografi
2017-09-29
488233
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardag", signerad roland S, 299/350, färglitografi, ca 32x26 cm
Ramskada, skadat glas