Roland Svensson färglitografi
2017-09-29
488231
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonstämning", signerad roland S, 299/350, färglitografi, ca 27x42 cm
Ngt blekt