Vigselringar 18 k guld
2017-10-02
488221
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
VIGSELRINGAR, 4 st., varav 2 stämplade Schalin Bror Guld Ab, 1990-tal, vikt ca 12,5 g
Delvis med invändig gravyr