M Pyk färglitografi
2017-09-29
488207
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Skridskoseglaren, signerad och daterad Madeleine Pyk -76, III/LXX, färglitografi, ca 45x37 cm