Bengt Fransson oljemålning
2017-10-03
488174
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Vila vid havet, signerad, olja på duk, ca 35x27 cm