Ejnar Kohlmann oljemålning
2017-09-29
488169
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): gräsänder på is, signerad och daterad 1959, olja på duk, 50x60 cm