Ejnar Kohlmann oljemålning
2017-09-29
488167
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): kråkor på snö, signerad , olja på duk ca 41x32 cm