Bordslampa
2017-09-29
488146
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, troligen Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, glas med detaljer i förkromad metall, höjd ca 38 cm
Smärre slitage