Anders Zorn Sommar
2017-09-29
488145
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, ca 17,5x12 cm
LITTERATUR: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211
Gulnad