Francesco Curradi efter oljemålning
2017-09-29
488134
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANCESCO CURRADI, efter, omkring 1900, "Narcisco al fonti", möjligen utförd av V Binachini, olja på duk, ca 84x95 cm
Duklagning, tryckskada, bildytan med repor