Gunnar Nordström oljemålning
2017-09-29
488111
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Skärgården 1", signerad och daterad G Nordström, olja på duk, 38x46 cm