Ljusstake tenn 1700-tal
2017-09-29
488088
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKE, tenn, gustaviansk, 1700-tal, höjd ca 11,5 cm
Åldersrelaterat slitage