Schackspel
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SCHACKSPEL, 32 pjäser, 1900-tal, malakit och vit marmor, kantinfattning i mässing, diameter ca 32,5 cm, samt två figurer i form av elefant och flodhäst i malakit
Kuntoraportti
Lätt ytslitage
488005
Päivämäärä:
2017-09-29