Joan Miro färglitografi
2017-09-29
488002
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur "Derrière le Miroir", 151-152, 1965, osignerad, färglitografi, Mourlot 377, ca 37x27 cm