Äldre ramar bronserade
2017-09-29
487991
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAMAR, 6 st, varierande storlekar, 1800/1900-tal, delvis träskurna, varav en 1700-tal, ca yttermått 48x42, 51x43, 42x48, 40x44, 31x34 samt 29x34 cm
Några med smärre skador