Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATS OLA BURMAN (1925-2008): Aldunge och hansörn, signerad och daterad Mats Ola Burman 64. olja på duk, ca 73x48 cm
487905
2017-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här