Roland Svensson Vaxholm, litografi
2017-09-28
487859
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Sommarnatt i Nasen", bildyta 29x48 cm, signerad och numrerad HC XXXII/6