Ljuskrona förgylld
2017-09-28
487854
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSKRONA, 1900-takets andra hälft, eklektisk stil, 8-armad, höjd ca 44, diameter 57 cm
Bruksslitage