Golvlampa 1940-tal
2017-09-28
487827
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, lackerad i vinrött, delvi kromad, genombruten skärm, höj- och sänkbar
Skärm med bucklor