Axel Lind oljemålning
2017-09-28
487808
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Motiv från Italien, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 80x40 cm