Henning Hougaard oljemålning
2017-09-28
487802
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HENNING HOUGAARD (1922-1995): Vinterräv, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 45x65 cm