Hans Agne Jakobsson golvlampa
2017-09-28
487782
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, 1960/70-tal, golvplatta märkt Hans Agne Jakobsson Markaryd, vitlackerat järn, höjd ca 155 cm
Bruksslitage