Yrjö Edelmann färglitografi
2017-09-28
487775
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1940): Paket med rött snöre, signerad Y Edelmann, 90/150, färglitografi, ca 50x52 cm