Börje Sandelin etsning
2017-09-28
487767
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Älgar, signerad Sandelin, 7/12, etsning, ca 14x16,5 cm