Flintlåsgevär
2017-09-27
487765
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSGEVÄR, belgiskt, 1800-talets början, Liege-stämplad pipa, stålbeslag, längd 133 cm
kompletterad