Oljemålning 1800-tal
2017-09-28
487670
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man vid pulpet, olja på pannå, signerad, ca 29x21 cm
Krackelering, mindre skada