Erik Byström oljemålning
2017-09-27
487638
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Blomsterstilleben, signerad och daterad Byström -39, olja på pannå, ca 51x64 cm