Bordslampor 1 par
2017-09-27
487627
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, 3 ljuskällor, märkt undertill typ 9, höjd inkl. skärm ca 60 cm
Bruksslitage